Lloyds TSB Bank

napisał Shower84 » 2008-02-20, 08:34

Witam
Mam taki problem: we wrzesniu przed wyjazdem z Anglii poszedlem do banku Lloyds zzamknalem konto i wrocilem do kraju. Wczoraj napisal do mnie kumpel ze moje konto nie zostalo zamkniete, a co gorsze mam debet ok 170 funtow. Nie wiem co mam teraz zrobic, jak to wyjasniac i zamknac to konto. Prosze o pomoc gg 1313214 lub tomasz.sawer@op.pl lub napiszcie na forum.
Shower84

napisał ambek2 » 2008-02-20, 19:58

Witam,tez posiadam konto classic w lloyds i tez mam ten problem ,kiedys wzieli 268 ,pozniej 175 a teraz w lutym 50 i dlaczego??Debetu nie mam poniewaz mam caly czas przelewane pieniazki za urlop no i jeszcz zasilek rodzinny ale co z tego jak te pieniadze znikaja.PROSZE POMOZCIE MI
ambek2

napisał Therions » 2008-03-07, 15:28

Witam,otóż posiadam taki problem,wyjechałem jakiś czas temu z anglii i nie mam zamiaru wrócic,wybrałem ostatnio pieniążki z konta i przekroczyłem debet na koncie o 4 funty(w sumie wyszło 54 funty debetu),po jakimś niecałym miesiącu przyszło do mnie zawiadomienie że mam już 154 funty na minusie...i teraz pytanie jak to jest wszystko naliczane czy miesiecznie czy dziennie czy jak bo pojęcia nie mam,w tym piśmie które dostałem napisane jest że naliczają 20 funtów dziennie gdy debet jest powyzej 100 funtów...
Co w takiej sytuacji zrobić?czy jest to legalne(takie naliczanie odsetek),i co mogą zrobić nam (jestem współwłaścicielem konta) w tym momencie?

Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuje !
Therions

Re: jak zamknac konto w lloyds

napisał Madzia » 2008-03-11, 16:11

mam problem jakiś czas temu wróciłam z angli mam konto w lloyds tsb i nie wiem jak go zlikwidować a chcialabym jak najszybciej to zrobić :( czy da się to zrobić z polski? pomocy jeśli ktoś moze mi pomóc napszcie moje gg 6584679
prosze o szybką pomoc :roll:
podaje mój email:madzia543@buziaczek.pl pomocy
Madzia

Re: karty debetowe

napisał Madzia » 2008-03-11, 19:57

maciek napisał(a):
ewcikk81 napisał(a):pracuje w lloydsie wiec jesli macie jeszcze jakies pytania to postaram sie pomoc. Pozdrawiam

Ok mozesz mi doradzic cos na temat lokat w lloyds'ie?? zalozylem sobie internet saver i nie bardzo kumam jka to bedzie wygladalo a chcialbym wieksza sume wplacic tam. podpowiadam ze mam przelicznik miesieczny wybrany. dzieki za pomoc.

still england :P

a ja mam pytanie czy mozna zlikwidować konto w lloydsie bedąc w polsce? prosze o kontkt zostawiam swoje gg6584679 z gory dziękuje :roll:
Madzia

problem z wypłatą

napisał kara_fatyga » 2008-03-29, 11:06

czesc. mam problem, poniewaz nie mogę wypłacić pieniędzy z konta w żadnym bankomacie. mam konto internetowe i chciałam przesłać z niego pieniądze na polskie konto, ale nasz numer konta ma dużo więcej cyfr i nie da się go wpisać . może ktoś jest w stanie mi pomóc? czy mam szansę wypłacić w jakimkolwiek bankomacie w Polsce?
kara_fatyga

Re: problem z wypłatą

napisał Young » 2008-04-01, 13:56

kara_fatyga napisał(a):czesc. mam problem, poniewaz nie mogę wypłacić pieniędzy z konta w żadnym bankomacie. mam konto internetowe i chciałam przesłać z niego pieniądze na polskie konto, ale nasz numer konta ma dużo więcej cyfr i nie da się go wpisać . może ktoś jest w stanie mi pomóc? czy mam szansę wypłacić w jakimkolwiek bankomacie w Polsce?

W citibanku wypłacałem wczoraj :) w innych bankomatach niechce ...
Young

napisał sztybert » 2008-04-24, 17:10

cześć mam pytanie może mi ktoś pomoże jest tak sprawa za ciagnołem w Polsce debet przypadkiem wypłacając ostania kasę z mojego konta angielskiego chodzi mi o bank Lloyds tsb mailem debet wysokości 10 fontów wiem niby mało i sie tym nie przejmowałem ale na dzień dzisiejszy minęło od tej sprawy okol 5 miesięcy i stan konta wynosi 325 fontów na minusie wiec to już coś znaczy nie ukrywa przestraszyłem sie i wczoraj do konałem w płaty na to konta przez nasz polski bank pko bp i teraz znacie już sprawę wiec mam ogromna prośbę abyście mi doradzili jak pozbyć sie tego konta jak je zamknąć bądź zamrozić na jakiś czas bo na dzień dzisiejszy sie nie wybieram na wyspy a boje sie ze obsługa konta ponowna wjedzie w debet i znów będę w podobnej sytuacji proszę o pomoc naprawdę bardzo pilna sprawa piszecie sztybert@wp.pl podaj GG 3084117 wielki dzięki pozdrawiam
sztybert

napisał beata » 2008-05-24, 18:29

czesc mam pytanie mam karte visa lloyds TSB i nie mam zielonego pojecia jak mogła bym sprawdzic swój stan konta ( czy jest to mozliwe przez internet bądz zadzwonic zeby mi podali ) nie moge wybrac pieniędzy bo za każdym razem wyskakuje mi brak autoryzacji lub transakcja nie moze zostać zrealizowana i nie wiem czy to oznacza ze nie mam srodkow na koncie czy poprostu nie czyta mi karty prosze o szybką odpowiedz
beata

napisał Demolka » 2008-05-26, 00:56

Witam

No nie powiem, mój brat też miał nieprzyjemnośći ze strony lloyds. Po pierwsze przed przyjazdem do Polski nie zamknął konta, co było dużym błedem. Po drugie na siłę wypłacił kase z banku. Po dwóch miesiącach przyszedł list, oczywiście na adres angielski że ma debet. Miał około 120 funa debetu. Wpłacił 350 funa, potrącili mu 75, i teraz jest na plusie 155.
Także, jak wyjeźdzcie z Angli do Polski, i nie macie zamiaru znowu wyjechać, to zamknijcie konto.
@beata@
Najlepszym sposobem na sprawdzenie środków na koncie jest internet. Ale niestety są duże z tym problemy:
Rejestrujemy się na lloydstsb.com.
Po rejestracji musimy zadzwonić na ich infolinie i podać tam parę rzeczy(słabo słyszałem więc nie zabardzo wiedziałem o co chodzi, ale jakoś się udało).
Po rejestracji cwaniaki przysyłają list na adres angielski(tam gdzie byliście zameldowani). I tu miałem problemy. Gościu z którym mieszkał mój brat jest jakiś "nie za sprytny" więc nie wiedział za bardzo co tam mu wysłali.
Po jakiś dwóch tygodniach od rozmowy telefonicznej przyszedł email(szybcy są...). A w emailu napisane że już mogę korzystać z konta. Fajnie, ale nie podali numeru ID. Wziąłem formularz na stronie, z prośbą o przypomnienie ID. List przysłali na adres angielski. Po jakiś parudziesięciu minutach rozmowy z "nie za sprytnym" miałem numer ID.
Wystarczyło się zalogować(podać ID, hasło, i member numer - ważne, pytają się o to przy każdym logowaniu).
Jak macie problemy z rejestracją to pytajcie krzysiek__r_89@tlen.pl

PS. Mam pytanie. Jak usunąć konto bankowe w lloyds przez internet??
Demolka

Poprzednia stronaNastępna strona