Lloyds TSB Bank

Lloyds TSB Bank

napisał walker » 2006-09-25, 18:02

Mam taki problem, bo właśnie wróciłem z anglii i pracodawca miał wpłacic ostatnią wypłate na moje konto w anglii (konto jest w banku Lloyds TSB Bank). Wszystko było by fajnie ale w żadnym z polskich banków niemoge sprawdzićile ile mi pieniędzy wpłyneło na tamto konto.
Wiecie może czy ten bank ma jakąś file w polsce ?? A może jakiś bank w polsce ma z nim podpisaną umowę czy coś takiego ??

Jak macie jakieś pomysły to piszcie. Z góry dzięki
walker

napisał tom » 2006-09-30, 23:18

Stan konta możesz sprawdzić tylko w banku Lloyds TSB Bank i prawdopodobnie tylko w Anglii , nie słyszałem o filii tego banku w Polsce.
tom

Stan konta

napisał ramanujan1729 » 2006-10-05, 09:34

Stan konta możesz sprawdzić przez internet jeśli założyłęś sobie dostęp internetowy, ewentualnie możesz do nich zadzwonić i się wpytać.
Ale to jeszcze nic... bo ja mam problem z wypłaceniem pieniędzy. W żadnym bankomacie nie mogę tego zrobić:/ Brak autoryzacji. Próbowałem już prawie wszystkiego. I teraz nie wiem co jest grane. Chyba też będę musiał się z nimi skontaktować. Jednak jeżeli ktoś coś wiem to byłbym wdzięczny za pomoc.
ramanujan1729

napisał Dziku » 2006-10-16, 23:50

Mam konto w Lloyds i mam dostęp przez internet tak że bez problemu mogę sprawdzać stan konta(służę informacjami jeśli chodzi o procedurę zakładania konta internetowego :)) .Jeśli chodzi o przelewy na konta Polskich banków to jest to możliwe,już testowałem,nawet przy mniejszych prowizjach niż bezpośrednio z Lloydsa.Można założyć konto na moneybookers i skorzystać z ich usług albo w Lloydsie offshore account :) Jak ktoś jest nadal zainteresowany informacjami to niech pisze na kamildzikowski@yahoo.com Pozdrawiam :)
Dziku

VISA

napisał Dziku » 2007-02-11, 23:56

Z tego co wiem to w Polskich bankomatach nie da sie wypłacić,za to można bez najmniejszych problemów płacić kartą w sklepach :) P.S. Zmiana adresu email na kamildzikowski@gmail.com :) Pozdrawiam
Dziku

zaciaglem debet i co teraz??

napisał wachi » 2007-02-13, 17:23

po 3 miesiacach wrocilem z anglii i w polskim bankomacie wyplacilem wiecej kasy niz mialem na koncie wiecej to znaczy prawie 900 zł.co teraz ?bo do angli sie nie wybieram ponownie.
wachi

napisał Gość » 2007-04-12, 09:25

a prubowałeś w Milennium wypłacić pieniądze?Ja zawsze bez problemów wyciągam
Gość

napisał kozak » 2007-04-27, 13:17

ludzie w kazdym bankomacie sie da. ja wlasnie wyplacilem 1100zl ale chyba za duzo. bo nie sadze zebym mial taka tygodniowke. chcociaz z drugiej strony nie da sie robic debetu na mojej karcie
wiec nie wiem. elo
kozak

napisał Gość » 2007-05-01, 20:31

A wie ktoś jaka jest prowizja (albo opłata za przewalutowanie) przy wypłacaniu w polskim bankomacie z konta lloyds?
Gość

napisał paula » 2007-05-03, 19:53

kozak napisał(a):ludzie w kazdym bankomacie sie da. ja wlasnie wyplacilem 1100zl ale chyba za duzo. bo nie sadze zebym mial taka tygodniowke. chcociaz z drugiej strony nie da sie robic debetu na mojej karcie
wiec nie wiem. elo

Mam pytanie,bo ja raz wybrałam 1200 zł,a następnego dnia jak chciałam wybrać to w każdym bankomacie pokazywała mi się informacja,że brak autoryzacji,więc nie wiem co mam teraz zrobić :( A kasy na koncie mam jeszcze sporo...Proszę o POMOC !!!
paula

Następna strona