Logowanie pomoc

Logowanie pomoc

napisał czarny » 2020-03-30, 17:22

Mam konto w banku BS Biecz . Niedawno założyłem konto internetowe żeby opłacać rachunki czy też doładować telefon itp.
Mam problem z logowaniem do tego konta. o ile w Nest Bank było wszystko łatwo i bezproblemowo z logowaniem o tyle w BS Biecz jest trochę trudniej zwłaszcza dla osoby starszej .
Otóż po wpisaniu poprawnie numeru identyfikacyjnego jest wszystko ok .Następnym etapem jest uwierzytelnienie czyli wpisanie swojego hasła czy kodu dostępu jak jest napisane na tym etapie.
Jest tam 24 kratki i co jedna ,dwie bądź trzy są czarne kropki (gdzie się nie da nic wpisać ,takie jakby zakazy) i tylko 8 kratek do wpisania. Ja mam hasło 15 literowe.
Powiedzcie mi jak mam wpisać w te pola te 15 literowe hasło ? Dodam tylko że jest limit błędów 5 (bodajże)
już miałem dwa razy resetowane tymczasowe hasło z banku żeby się zalogować bo popełniałem błędy .
Dla przykładu
{ } .. { } … { }.. [ }.. { }. { }.. { ].. [ }………….
czarny

Odp

Google - reklama

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

napisał hubert37 » 2020-09-01, 11:05

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o i komandytowych www.optioffice.pl Warszawa. Nasze gotowe spółki mają czystą historię, nie posiadają zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl cechuje brak ukrytych kosztów. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl ma duży wybór kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl posiada wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami o różnej osobowości prawnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są po naszje stronie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl. Gwarantujemy transakcje zgodnie z obowiązującym prawem, szybko i skutecznie. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dla każdego ambintego przedsiębiorcy.
hubert37