Najlepsze konto bankowe z lokatami.

Najlepsze konto bankowe z lokatami.

napisał krakow2000 » 2017-11-15, 19:58

Witam
Aktualnie mam konto Idealne w Ideabank i jestem z niego zadowolony, 0 zł za prowadzenie, 0 zł za kartę itd. Dodatkowo mają opcję zakładania lokat online u nich i niekiedy mają całkiem fajne, 2,75% na 3 miesiące dzisiaj widziałem. Wiem iż w innych bankach jest dla nowych środków np. 4% ale wykorzystałem już wszystkie w tym roku dla nowych środków powyżej 2,5% :) - zwykle są limity co do kwoty. Potrzebuję nowe konto a w Ideabank nie mogę takowego założyć indywidualnego aby dostać dodatkową kartę, baaa, nawet dodatkowej karty do tego co mam nie mogę dostać. Niby to nie problem ale mam środki o których nie chcę aby "domownicy" wiedzieli więc potrzebne mi nowe konto, najlepiej w banku który ma placówki bo zwykle wolę osobiście załatwiać wszystko niż mailowo i kurierowo. Po prostu szukam konta w banku który ma do wyboru różne lokaty i daje na niezłym procencie dla "starych" środków bo jak pisałem w tym roku wykorzystałem chyba wszystko dla nowych środków (patrząc po rankingach oprocentowania).
krakow2000

Odp

Google - reklama