Najlepsze konto osobiste bez przymusowych wplat miesiecznych

Najlepsze konto osobiste bez przymusowych wplat miesiecznych

napisał lilieczka88 » 2013-12-27, 22:01

prosze was o pomoc gdyz interesuje mnie otwarcie konta bankowego i nie wiem jaki bank wybrac:(:(:( ale glownie chodzi mi o to zeby w tym danym banku nie bylo przymusowych wplat miesiecznych na konto:) czyli zebym nie musiala wplacac co miesiac pieniazkow tylko np raz na pol roku czy tam kiedy bede chciala :):) czy wiecie jaki bank takie cos obsluguje???????????
lilieczka88

napisał Saturninus » 2013-12-27, 23:07

Podaj więcej szczegółów, typu płatności kartą, kwestie bankomatów, lokalizacji oddziałów, itp. to coś się poradzi :)
Saturninus

napisał lilieczka88 » 2013-12-28, 07:27

Otóż co do reszty to bym chciała żeby płatności karta typu przez internet lub w sklepie też bym chciała darmowe lecz nie koniecznie:) jeśli chodzi o prowadzenie konta osobistego i opłat miesiecznych to bym się dostosowala:) głównie zależy mi na tym abym nie musiała wpłacać pieniazkow co miesiąc w celu utrzymania konta:) a dokladnie to mam tak: mam odlozonych troszkę pieniedzy i chciałabym sobie je wpłacić na konto ale nie w postaci lokaty tylko normalnie ze np moge sobie je wybierac kiedy chce i odwrotnie wpłacać kiedy chce np raz na 2 lub 3 miesiące ponownie wpłacić kolejna sumę:) ja wiem ze w niektórych bankach jest tak ze jak się założy konto to minimalny wpływ miesieczny musi wynosic np 1200-2000 zł a tak nie chce:) chciałabym mieć konto bez tego warunku:) mam nadzieje ze pusalam dokladnie i przepraszam za brak jezyka bankowego ale wogóle się na tym nie znam i dlatego zwrocilam się do was o pomoc:*
lilieczka88

napisał Saturninus » 2013-12-29, 21:49

BZWBK - Konto Godne Polecenia. Jedyny minus, że nie ma wszystkich bankomatów bezpłatnych. Brak obowiązku comiesięcznych wpływów, 0 zł za prowadzenie rachunku i karty.
Konta oszczędnościowe w BZ WBK są nisko oprocentowane, także żeby oszczędzać można założyć w BGŻ Optima.
Saturninus

napisał piotrek » 2013-12-30, 14:29

Tak jak przedmówca wspomniał Konto Godne Polecenia BZ WBK, ale także Alior sync, mBank , ING.

BZ WBK i Alior Sync maja najtansze konta tutaj kilka opinii użytkowników:
tematy27/bz-wbk-konto-godne-polecenia-wasze-opinie-vt7352.htm
tematy27/alior-sync-konto-osobiste-wasze-opinie-vt5624.htm
Dodatkowo Sync oferuje darmowe wszystkie bankomaty w Polsce.

Pytanie jakie banki masz w poblizu? Wystarczy ci dostęp do konta przez internet?
piotrek