Nest Bank (Smart Bank) czy wszystko jest za darmo?

Nest Bank (Smart Bank) czy wszystko jest za darmo?

napisał skorpio » 2015-07-06, 12:57

Szukam aktualnie najtańszego konta osobistego. Chodzi mi by nie było żadnych opłat za prowadzenie ani za kartę.
Chcę otworzyć sobie konto osobiste w Nest Banku. Słyszałem i czytałem, że mają najlepszą ofertę na rynku - w takim sensie , że nie nie ma żadnych opłat warunkowych typu jakieś min. wpływy czy wyrabianie transakcji kartą

Czy wszystko jest za darmo w Nest Banku? Czy jest jeszcze jakiś inny porównywalny "cenowo" bank?

Pozdrawiam
skorpio

Odp

Google - reklama

napisał zorza » 2015-07-06, 20:38

Tak, to konto jest w pełni darmowe. Jedynym minusem jest to, że nie wykonują przelewów natychmiastowych.
Ale Bank Smart ciągle się rozwija, więc być może w niedalekiej przyszłości się i to zmieni. Pozdrawiam. :)
zorza

napisał skorpio » 2015-07-09, 09:49

zorza napisał(a):Tak, to konto jest w pełni darmowe. Jedynym minusem jest to, że nie wykonują przelewów natychmiastowych.

Masz konto w Smart Banku? To proszę cie napisz jakie masz opinie o użytkowaniu konta przez internet. Czy wszystko chodzi płynnie? Nic się nie "zawiesza"?

Co do minusów ja uważam , że zdecydowanie największy to brak możliwości darmowej wpłaty gotówki póki co.
Przelewów natychmiastowych chyba kazdy rzadko używa
skorpio

napisał skorpio » 2015-07-09, 09:52

zorza napisał(a):Ale Smart ciągle się rozwija, więc być może w niedalekiej przyszłości się i to zmieni. Pozdrawiam. :)

Oby tylko "rozwijał" się funkcjonalnościowo a nie w podwyższaniu opłat tak jak T-Mobile swego czasu.
skorpio

no jest za -

napisał maroo » 2015-07-14, 13:28

no ja mam konto w bank smart i chyba wszystkie ich produkty :) jak dla mnie bardzo sprawnie działają. Oczywiście parę niedociągnięć mają. No ale hello ;p za - najważniejsze i lokaty tez spoko. aha nie mam kredytu u nich bo generalnie jestem przeciwnikiem. Więc jak coś to pytajcie to chętnie pomoge bo jestem tu nowy i musze się zasłużyć :)
maroo

nestbank.pl

napisał maroo » 2015-07-15, 14:20

no i to ich konto walutowe z akceptowalnymi kartami :) plus dobry przelicznik na euro. bardzo fajni epomyślane i myslę, że tym powinni się chwalić i zdobywać klinetów za granicą bo na serio to jest ich atut. https://www.nestbank.pl/indywidualny/ko ... aluta.html
maroo

napisał skorpio » 2015-07-17, 12:20

No to napisz, jakie to konto ma wg Ciebie minusy, patrząc na te opinie o banku smart:

http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/
www.tanie-konto.pl/nest-bank/konto/

Fajnie , że bank jest darmowy, ale dlaczego nie można za darmo wpłacać gotówki chociażby przez wpłatomaty Euronetu
skorpio

napisał zorza » 2015-07-18, 10:35

skorpio napisał(a):
zorza napisał(a):Ale Smart ciągle się rozwija, więc być może w niedalekiej przyszłości się i to zmieni. Pozdrawiam. :)

Oby tylko "rozwijał" się funkcjonalnościowo a nie w podwyższaniu opłat tak jak T-Mobile swego czasu.

Też mam taką nadzieję. :D

Podwyższanie opłat to również od niedawna domena mBnaku, który przez lata reklamował się jako darmowy. :roll:
zorza

napisał ulicafinansowapl » 2015-07-20, 08:02

Puki co konto jest darmowe, ale po pewnym czasie wszystkie darmowe konta stają się płatne bądź wprowadzane są do nich jakieś warunki.
ulicafinansowapl

napisał maroo » 2015-07-21, 09:24

tak czytałem te opinie i zdecydowałem sie na ten bank świadomie - własnie przechodząc z mbanku bo to co oni wyprwaiają to już mnie wk*** Ja rozumiem, że ktoś się decyduje na płatne konto z benefitami, ale jak strona zmienia warunki z dnia na dzień bo jest tak super w swoim mniemaniu to stanowczo mówię nie takiemu traktowaniu :)

a odnośnie wpłatomatów - nie mój problem ;p bo dostaję wszystkie wpłaty na konta a z wpłatomatu korzystałem ostatni raz jakieś 2 lata temu. Jeśli sa bankiem mobilnym to normalne, że nie mają oddziałów, więc bezpodstawny argument internetów :) No i opcja wpłat w euroniecie jest od jakiegoś czasu, ale niestety płatna.

osobiście mam ich kilku miesięcy. Są nowi to fakt, brakuje im kilku przydatnych funkcji, ale mówią, że wprowadzają i nad nimi pracują, więc jak już do teg odojdzie to będzie bardzo dobry bank - teraz bank smart ocenia na 4 :)

jelsi coś konkretnego chcecie wiedzieć to mówcie.
maroo

Następna strona