Pytanie konto wspolne -- Santander

Pytanie konto wspolne -- Santander

napisał domator655 » 2020-02-10, 15:10

witam. mam nadzieje ze ktos tutaj z was szanowni panstwo moze udzielic trafnych informacji... bo powiem szczerze dzwoniac do santander, kazdy mowi co inne.

a wiec w skrocie.. dopisalem sie z byla narzeczona jako wspolwlasciciel jej konta .. potem zwiazek sie skonczyl.. kontakt urwal.. i teraz bank mowi ze trzeba dwojga razem w banku aby mnie wypisac z tego konta.. czego chce... wiec mam pytanie.. czy naprawde trzeba dwojga do tego? np jeden w santander mowil mi jesli ona jest pierwszym/glownym wlascicielem to moze to zrobic sama i wypisac mnie... czy z koleji moze tylko jedno z nas zamknac konto? bo mowili mi tez roznie.. przeciez to bez sensu by bylo jakby trzeba dwojga by jednego wypisac, a jeno jednego by zamknac konto.

rowniez, czy pozostajac na takim koncie narazam sie na jakies problemy? ja go nie bede uzywal, moje srodki tam nie beda.. ale mimo tego czy ta osobe moze np wziasc pozyczke gotowka na konto wspolne sama? czy do tego trzeba zgody dwojga bo wspolne konto? tez mi roznie mowino w santander.. tym samym, czy moze ona wziasc kredyt debetowy bez mojej zgody? jesli tak to czy ja bede jakos potem odpowiedzialny za to? albo jeszcze kredyt konsolidacyjny... albo inne rzeczy ktore mimo tego ze nie mam tam srodkow i nie dotykam tego konta, mogly by ewentualnie mnie jakos obciazyc. prosze o informacje. dziekuje slicznie!
domator655

Odp

Google - reklama