wpłatomaty mBank - ostrzegam i szukam poszkodowanych

Jestem pewien że jest Pani z Mbanku proszę załatwić

napisał JAKUB76 » 2008-11-24, 11:06

Franciszka_Urwipiętka napisał(a):Zdaję sobie sprawę, że to co napiszę zostanie zjechane... ale możecie sobie darować:)

Jak dla mnie to czarny PR dla mBANKU i nie zdziwiłabym się jakby całą dyskusję podjudzała konkurencja!

Korzystam z mBank, wpłacam i wypłacam i nic sie nie dzieje. Od znajomych slyszalam jeden przypadek zaciecia sie wplatomatu, ale wszystko zostalo wyjasnione w ciagu 2 dni.

Nie wierze, ze firma ktora inwestuje obecnie tyle na reklame, promocje i w dobry wizerunek firmy, pozwoliłaby na cos takiego. Z pewnoscia wszystko da sie wyjasnic.

Pisze to tylko dlatego, ze moja kolezanka wlasnie zalozyla konto i przeslala mi linka na to forum, ze stwierdzeniem ze ma w d... wplacanie kasy w wplatmatach. Ludzie, prosze o dystans do wszystkich wypowiedzi na wszelakich forach... bo ostatnio bardzo modny jest marketing szeptany i akcje promocyjne, wypowiedzi niszczące konkurencję itp. są bardzo modne... i efektywne!!!!

Ludzie!!!! Nie cofajmy sie do sredniowiecza!!! w obecnych czasach napewno mozna wszystko wyjasnic!

Pozdrawiam i dołączam do grono zadowolonych z uslug.

Proszę załatwić moją sprawę to nawet usunę te posty!!!!! Tylko oddajcie mi moje pieniądze !!!!!
JAKUB76

napisał dablam » 2008-11-25, 13:36

Black napisał(a):
Marlena napisał(a):WITAM!!!

CZOŁEM!

Marlena napisał(a):PEWNA, ŻE SZYBKO UDA SIĘ WYJŚNIĆ TEN PROBLEM ZADZWONIŁAM NA MLINIĘ I DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE BANK ROZPATRZY MOJĄ REKLAMACJĘ W CIĄGU 10 DNI -

AŻ 10 DNI ŻEBY OBIĆ PYSK MAŁEMU KRASNOLUDKOWI, KTÓRY SIEDZI W MASZYNIE I PRZYJMUJE PANI KASĘ NO SKANDAL.

OCZYWIŚCIE NIKT W MBANKU NIE MUSI NAJPIERW PRZELICZYĆ FORSY W WPŁATOMACIE I SPRAWDZIĆ Z ZAPISAMI TRANSAKCJI, NO BO PO CO

Marlena napisał(a):TO SKANDAL TEN BANK NIE LICZY SIĘ Z KLIENTEM.
CZŁOWIEK Z KTÓRYM ROZMAWIAŁAM UŻYŁ SFORMUOWANIA, ŻE WIĘKSZOŚĆ TAKICH REKLAMACJI ROZPATRUJĄ POZYTYWNIE- A CO Z MNIEJSZOŚCIĄ???

ŻYJEMY W DEMOKRACJI, MNIEJSZOŚCI NIE MAJĄ PRAW, ZRESZTĄ LUDZIE SĄ PRZECIEŻ TACY UCZCIWI I UGODOWI, ZWŁASZCZA, JEŻELI CHODZI O FORSĘ!!!

Marlena napisał(a): ŻAŁUJĘ, ŻE ZAŁOŻYŁAM TAM KONTO.

A JA ŻAŁUJĘ ŻE TUTAJ PANI ZAŁOŻYŁA, HE HE!

PS. Na klawiaturze jest taki klawisz, "Caps Lock" (tuż koło litery 'A', jak "arbuz"). Sugeruję zapoznać się z jego działaniem, polegającym na włączaniu i wyłączaniu pisania wielkimi literami, zanim spróbuje Pani składać reklamację w sklepie komputerowym, bo kaduk wie, jakich wówczas SFORMUOWAŃ użyje sprzedawca i co (się) Pani URWIE.

Sugeruję też zapoznać się z zasadami pisowni obowiązującymi w języku polskim, ale - to jak zwykle na marginesie.

No to juz szczyt bezczelności. Nie dość że są chamami w traktowaniu klienta to jeszcze sie kretynowi chce na forum pisac o zasadach pisowni. Nie ma wytłumaczenia!W normalnym kraju to by sie bali taki numer zrobić, bo by ich odszkodowania zjadły.
Ale żyjemy w polsce gdzie rządzi: k...wa, zloodziej i ksiądz.
moja sprawa o 500zl miala trwac 7 potem 10 a teraz przedłużona o kolejne 20 z mozliwością do 90. Super !!! zapewniają mnie w infolini ze to sie zdarza bardzo rzadko, ale widze że na kilku forach można znaleźć sporo takich poszkodowanych, więc może ktoś w końcu sie tym zajmie.
dablam

mbank forum support :)

napisał JAKUB76 » 2008-11-25, 15:44

Za to im płacą więc muszą pisać na pudelku czy kozaczku nikt by się nie zorientował, ale tu jest jaskrawe aż nadto. PR - to przecież potęga
JAKUB76

mbank- -

napisał JAKUB76 » 2008-11-27, 15:56

Dziś po 49 dniach mbank odmówił mi zwrotu pieniędzy twierdząc że ich tam nie włożyłem, skąd mam potwierdzenie transkcji do wyjaśnienia? Poprostu wyludzili odemnie pieniądze. !!!!!!!!!!!!
JAKUB76

napisał giegor » 2009-04-22, 01:31

Witam.
Z mBankiem próbowałem zawrzeć umowę o prowadzenie konta i - w związku z tym wystąpiły pewne trudności z aktywacją konta - po półrocznym zmaganiu się z mLinią chce już tylko zamknąć moje nieaktywne konto.
Koledzy mają konta w mBanku i sobie chwalą, ja nie polecam - w razie jakichkolwiek kłopotów pozostaniecie kompletnie sami, ludzie z mLinii olewka totalna, to samo dyrekcja - kompletna ignorancja - zero odpowiedzi na wysyłane mejle.
TEN BANK TO POMYŁKA!
pozdrawiam
Giegor
giegor

napisał juzwa45 » 2009-04-23, 09:35

ja czekam juz 12dni i jestem w tej samej sytuacji
juzwa45

wpłatomaty

napisał Jurek » 2009-04-23, 16:22

Syn wpłacał dużą kasę do wpłatomatu w Polbanku i to samo automat zabrał kasę a nie wydał potwierdzenia . Nerwy telefony zero pomocy nie ma winnych -bo to bank nie ma kontroli nad wpłatomatem. Tylko specjalna firma obsługuje wpłatomat i oni muszą sprawdzić czy są pieniądze .
Trwało to aż kilka tygodni ale kasa znalazła się

Jurek
Jurek

kolejny poszkodowany

napisał MARK99990 » 2009-04-23, 20:57

Mam w mbanku konto ponad rok.10.04. wpłatomat na morenie w gdansku pobral sobie z 3000tys. ktore wplacalem 2200,pozostala sume oddal.oczywiscie wydrukowal mi potwierdzenie o awarii tego zlomu.mbank,niestety nie moze znalezc sladu mojej tranzakcji jak rowniez gotowki.zlozylem kolejna reklamacje.pisze o tym dlatego,bo mieszkam od wielu lat za granica i mam jakis obraz kraju w ktoryms kiedys mieszkalem.
chory kraj tylko tyle moge powiedziec.tu gdzie mieszkam oczywiscie sa tez wplatomaty i to bardziej rozbudowane niz te zlomy w polsce.mozna nimi oplacic rachunki,wplacic czeki,gotowke.jest jednak jedna roznica podstawowa.urzadzenie te sa zainstlowane w siedzibach bankow i pracuja tylko w godzinach ich otwarcia.dlatego nawet jezeli zajdzie poterzeba interwencji,pracownik banku robi to natychmiast.przestrzegam wiec przed dokonywaniem wplat w poskich wplatomatach...bo to jest niebezpieczne..pozdrawiam
MARK99990

napisał Znafca_Tematu » 2009-04-28, 13:08

można zrobić opis na kopercie przed wpłaceniem kasy albo zrezygnować z awaryjnego rozwiązania i wykorzystać Pocztę - za 10-15 PLN można przelać pieniądze na swoje konto i raczej tam nie wetnie ich jakaś maszyna + jest potwierdzenie ;)
Znafca_Tematu

Re: kolejny poszkodowany

napisał clever » 2009-06-03, 10:55

MARK99990 napisał(a):Mam w mbanku konto ponad rok.10.04. wpłatomat na morenie w gdansku pobral sobie z 3000tys. ktore wplacalem 2200,pozostala sume oddal.oczywiscie wydrukowal mi potwierdzenie o awarii tego zlomu.mbank,niestety nie moze znalezc sladu mojej tranzakcji jak rowniez gotowki.zlozylem kolejna reklamacje.pisze o tym dlatego,bo mieszkam od wielu lat za granica i mam jakis obraz kraju w ktoryms kiedys mieszkalem.

Nigdy nie widziałem wpłatomatu, który jednarozowo przyjmowałby kwoty rzędu 3000tys.
clever

Poprzednia stronaNastępna strona