DnB Nord - Konto Oszczędnościowe - Oprocentowanie, Opinie

DnB Nord - Konto Oszczędnościowe - Oprocentowanie, Opinie

napisał admin » 2009-06-15, 14:12

Obrazek

Czy warto założyć konto oszczędnościowe w DnB Nord?? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Ile wynosi aktualne oprocentowanie? Jak jest z przelewami? Czy są darmowe?
Opisz swoje doświadczenia z bankiem DNBNord i wyraź swoją opinie o koncie oszczędnościowym DNB Nord.
Zadaj pytanie odnośnie konta oszczędnościowego.
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

napisał Gość » 2009-09-10, 10:23

dlaczego iemoge wyplacic pieniedzy w dnb nord w polsce jak mam otwarte konto w dnb nord w norwegi
Gość

napisał pela » 2013-02-13, 10:14

Na początku stycznia założyłam w DnB Nord konto oszczędnościowe (oproc. na 5,5%). Miało być z kapitalizacją miesięczną. Do dzisiaj (13 lutego!!!) nie dostałam na konto żadnych odsetek - kiedy napisałam do banku z pytaniem dlaczego, dostałam taką odpowiedź:
Szanowna Pani, zgłoszenie zostało przesłane do Departamentu Informatyki. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu technicznego za który serdecznie Panią przepraszamy. Pozdrawiam [tu imię i nazwisko pracownika] Zespół Obsługi Klientów Bank DnB NORD Polska S. A. 22 531 39 39

Poczekam jeszcze trochę i jeśli nic nie naprawią, to przeniosę konto oszczędnościowe do innego banku, w którym radzą sobie z podstawowym księgowanie odsetek co miesiąc.
pela