Getin Bank - Konto oszczędnościowe - Oprocentowanie, Oceny

getinonline

napisał krzycho » 2012-09-11, 17:11

Witam

Mam dwa pytania:

1. Do autora postu wyżej... Czy w regulaminie do lokaty załączonej przy jej zakładaniu słowem nie ma o koncie osobistym jako warunku niezbędnym do skorzystania w promocji? Nie wierzę, że nie...

2. Mam konto w getinonline. Chcę założyć kolejną lokatę zasilając ją z kredytbanku. Jednocześnie noszę się z zamiarem zamknięcia w między czasie RORu w kb. Jakie czynności mam wykonać by lokata po zakończeniu spłynęła na nowy ROR w bgz?
krzycho

Odp

Google - reklama

Burdel jakich mało

napisał nawrokrz » 2012-09-18, 09:07

Zakładałem lokatę jeszcze w AlianzBank, którego przejął GB. Lokatę dawno zlikwidowałem, ale konto "techniczne" zostało. Było tam parę groszy na koncie z oprocentowaniem 0,10% (prawdopodobnie konto o nazwie Agrafka, bo z tabeli oprocentowania i opłat tylko takie mi pasuje). Do końca 06.2012 nie było z tym problemu, nie pobierane były żadne opłaty, wyciągi przesyłane były co miesiąc na adres korespondencyjny. W lipcu pociągnęli mi -9,99 za prowadzenie konta uszczuplając pozostałe grosze na koncie. Kolejny miesiąc i znowu -9,99. Dochodzę do wniosku, że to nie pomyłka ale najbardziej boli fakt, że nie dostarczono mi żadnego regulaminu zmian w tej materii. Samowolka i tyle.
Aaaa, zapomniałbym dodać ... W ostatnim wyciągu mam wyszczególnione obciążenie opłatą, ale oprocentowanie nie wynosi już 0,10% a 25%. Tak, dwadzieścia pięć procent oprocentowania w PLN!!! Czy w ofercie tego - srabanku istnieje taki produkt? Jasne, że nie. Świadczy to tylko i wyłącznie o bajzlu jaki tam panuje.
NIE POLECAM TEGO SYFU!!!
nawrokrz

Poprzednia strona