Getin Bank - Konto oszczędnościowe - Oprocentowanie, Oceny

Getin Bank - Konto oszczędnościowe - Oprocentowanie, Oceny

napisał admin » 2009-06-19, 19:45

Obrazek

Czy warto założyć konto oszczędnościowe w Getin Banku?? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Ile wynosi aktualne oprocentowanie? Jak jest z przelewami? Czy są darmowe?
Opisz swoje doświadczenia z Getin Bankiem i wyraź swoją opinie o koncie oszczędnościowym eGetin.
Masz wątpliwości? Zadaj pytanie odnośnie konta oszczędnościowego.
admin
Administrator

Odp

Google - reklama

Fabryka Zysków w Getin Bank

napisał StanisławJ » 2011-09-22, 00:47

Witam
Właśnie zakończyłem przygodę z Fabryką Zysków w Getin Banku.Mówiąc krótko:pokazywano mi w banku wykresy i wyniki z poprzednich lat działania tego programu i zysk miał być w granicach 8-9% po roku.Okazało się,że zysk to 2,31%.Szczerze odradzam.Na przeciętnej lokacie progresywnej wyjdzie się lepiej.I jeszcze jedno;ich strona do internet banking jest bardzo uboga w porównaniu z innymi bankami.Nie polecam tego banku ludziom ceniącym fachowość i uczciwość.
StanisławJ

Zlodzieje

napisał luisssa » 2011-12-12, 13:05

Getin Banku nie polecam. Pomimo atrakcyjnych (niekiedy) ofert, jest to bank, który lepiej omijać szerokim łukiem.
1. Oferty lokat do założenia TYLKO W ODDZIALE - maja takie, zazwyczaj te lepsze, promocyjne. Nie wiem czemu to ma służyć, bo chyba chodzi o redukowanie zbędnej pracy, którą użytkownik może wykonać sam siedzac przed swoim komputerem. A w oddziale, nie dosc, ze wiecznie kupa czekajacych i wkurzonych ludzi, to jeszcze sposrod 4 osob klientow przyjmuje 1. Ludzie czekaja, a o godz.17 czesc z obslugi idzie do domu.

2. Zlodziejska polityka banku - cos co w tym banku jest chyba regula i proponuje przetestowac samemu. Zalozmy, ze mamy jakas usluge, karte, cokolwiek, za co placimy dodatkowo. Chcemy zrezygnowac z tej oplaty, zeby utrzymanie konta bylo tansze. Idziemy do oddzialu, skladamy rezygnacje, i co? I NIC! Usluga zakladam, ze jest juz nieaktywna, ale to nie przeszkadza, zeby pobierac oplate dalej. Skladanie reklamacji nie daje skutku, bo nie odpisuja. A jak juz odpisza po pol roku, to i tak kasy nie oddadza, bo znajda wlasne uzasadnienie.

Mozna sie polasic na ich oferty, ale zapewniam, ewentualna nadwyzke naszego zysku zrekompensuja sobie inna oplata. Bank dobry dla prawnikow, a zwlaszcza tych od prawa bankowego.
luisssa

GETINBANK - banda oszustów!!!!!!!!

napisał ady81 » 2011-12-13, 13:10

Szczerze odradzam wszelkie kontakty z tym bankiem. Zlodzieje i oszuści. Prosiłem ich o likwidacje rachunku którego nie potrzebowałem a który mi przymusowo załozyli a oni nie zrealizowali mojego polecenia. w odpowiedzi na pisma o grozacych mi odsetkach pisałem reklamacje na która tez nikt ie reaguje. żdzieraliby tylko pieniadze i nic poza tym. banda oszustów.
ady81

napisał qf3l3k » 2011-12-15, 12:05

luisssa napisał(a):Getin Banku nie polecam. Pomimo atrakcyjnych (niekiedy) ofert, jest to bank, który lepiej omijać szerokim łukiem.
1. Oferty lokat do założenia TYLKO W ODDZIALE - maja takie, zazwyczaj te lepsze, promocyjne. Nie wiem czemu to ma służyć, bo chyba chodzi o redukowanie zbędnej pracy, którą użytkownik może wykonać sam siedzac przed swoim komputerem.

Nie zgodze sie z tym. Lokaty zalozylem calkowicie prez internet w dodatku bez telefonicznego lub pocztowego kontaktu z bankiem. I byly to lokaty promocyjne na 7.5%. Nie musialem takze otworzyc konta w getinie, zeby zalozyc lokaty. Nie mozna winic banku za nieumiejetnosc obslugi portalu internetowego.
konta u nich natomiast bym nie zalozyl bo faktycznie jesli chodzi o funckojnalnosc portalu intrnetowego nie przekonuje mnie calkowicie i uwazam, ze sa banki, ktore maja bankowosc intrnetowa duzo lepiej rozwinieta.

Proponuje natomiast czytac co na ekranie jest napisane, a wowczas moze sie okazac, ze nie trzeba biegac do oddzialu nawet po promocje.
Nawiasem mowiac pierwsze promocyjne lokaty online zakladalem 3 miesiace temu, a mozliwosci pojscia do banku nie mialem bo nie mieszkam w kraju.
qf3l3k

napisał qf3l3k » 2011-12-15, 12:08

ady81 napisał(a):Szczerze odradzam wszelkie kontakty z tym bankiem. Zlodzieje i oszuści. Prosiłem ich o likwidacje rachunku którego nie potrzebowałem a który mi przymusowo załozyli a oni nie zrealizowali mojego polecenia. w odpowiedzi na pisma o grozacych mi odsetkach pisałem reklamacje na która tez nikt ie reaguje. żdzieraliby tylko pieniadze i nic poza tym. banda oszustów.

Mysle, ze wiele bankow tak robi, ze oferuja promocyjne produkty do ktorych trzeba zakladac konto.
Nie mozna natomiast wyzywac banku od zlodzieja z powodu niedoczytania warunkow oferty promocyjnej.
Jesli sie przeczyta lub zapyta, zwykl emozna uzyskac pelna informacje i promocja przestaje byc promocyjna.
Moze czas wydoroslec i przestac wierzyc w co pisza, a zanim sie cos zrobi ze swoimi pieniedzmi dobrze przeczytac i sie dowiedziec co i jak wyglada.
Wiekszosc tego typu sytuacji bierze sie z tego, ze ludzie mysla, ze ktos im cos da za darmo. Niestety za darmo sie niec nie dostaje.
Ja mialem takie podejscie mniej wiecej, ze banki to zlodzieje i mnie oszukali, jak mialem 15 lat i zalozylem pierwsze konto nie czytajac warunkow itd. Wydoroslejmy moi mili.
qf3l3k

napisał qf3l3k » 2011-12-15, 12:10

StanisławJ napisał(a):Witam
Właśnie zakończyłem przygodę z Fabryką Zysków w Getin Banku.Mówiąc krótko:pokazywano mi w banku wykresy i wyniki z poprzednich lat działania tego programu i zysk miał być w granicach 8-9% po roku.Okazało się,że zysk to 2,31%.Szczerze odradzam.Na przeciętnej lokacie progresywnej wyjdzie się lepiej.I jeszcze jedno;ich strona do internet banking jest bardzo uboga w porównaniu z innymi bankami.Nie polecam tego banku ludziom ceniącym fachowość i uczciwość.

to i tak lepsze, ze byl jakis zysk :) ja od swojego banku dostalem "zindywidualizowana" oferte przygotowana przez departament Wealth management, a broszura dolaczona do oferty pokazywala, ze wspanialy dzial wealth management moze wypracowac -8% zysku dla mnie w przeciagu roku :)
oczywiscie zwykle przy cudownych ofertach jest wiecej kosztow dodatkowych niz zysku.. ale z tego banki zyja :)
qf3l3k

lichwa

napisał PawełM » 2012-02-06, 21:47

banda krętaczy i sępów,zarabiają na wszystkim,wysyłają bzdurne monity za które pobierają opłaty,nie można się odwołać mimo iż nie zawiniłeś,mają totalny bałagan,w dodatku totalne chamstwo!
PawełM

napisał Alicja » 2012-02-08, 18:46

Dziś po raz pierwszy trafiłam w sprawie kredytu do oddziału Getin Banku. Dla emerytów bardzo atrakcyjna oferta. Pani przemiła . Kredyt bez prowizji i bez ubezpieczenia , oprocentowanie 8,7%. Ja wezmę na razie 2000zł na pół roku , rata około 341zł. . Biorę dużo kredytów, oczywiście spłacając wcześniejsze ,ale tak dobrej oferty jeszcze nie miałam . Jeśli rzeczywiście nie będzie przykrych niespodzianek to będę stałą klientką . Cały koszt kredytu w wysokości 2000 zł na pół roku to 51zł. Myślę ,że emeryci są najpewniejszymi klientami,zwłaszcza jak mają dobrą historię kredytową. Trochę mnie przeraziły te negatywne opinie ,ale postanowiłam przekonać się na własnej skórze.
Alicja

Wyłuszanie pieniędzy za niechciane konto osobiste

napisał Edward » 2012-03-11, 20:18

Ja też zawiodłem się. Nie powiedzieli mi, przy zakładaniu lokaty, że zakładają mi również konto osobiste. Gdy zlikwidowałem lokatę, to konta mi nie zlikwidowali, a ja o jego istnieniu nie wiedziałem. Konto osobiste mam wspólnie z żoną w innym banku. Za rok przysłali mi, że mam im zopłacic za prowadzenie konta.
OMIJAJCIE TYCH CWANIAKÓW, LICHWĘ, ZŁODZIEI szerokim łukiem.
Edward

Następna strona