Inteligo - Konto oszczędnościowe - Oprocentowanie, Opinie

Inteligo - Konto oszczędnościowe - Oprocentowanie, Opinie

napisał admin » 2010-02-12, 12:49

Czy warto założyć konto oszczędnościowe w Inteligo??Ile wynosi teraz oprocentowanie? Czy są jakieś ukryte opłaty i prowizje? Jak jest z przelewami? Czy są darmowe?Opisz swoje doświadczenia z Inteligo i jego kontem oszczędnościowym. Masz wątpliwości? Zadaj pytanie odnośnie danego konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe Inteligo - podstawowe parametry:

Załóż konto
Zobacz szczegóły

admin
Administrator

Odp

Google - reklama

zlikwidowane konto

napisał cela2012 » 2012-04-06, 13:02

OD 10 lat posiadam konto w inteligo, ostatnio spotkała mnie niespodzianka i to przed samymi świętami. Nie mogąc pobrać pieniędzy z bankomatu, zalogowałam się na stronie inteligo i jakież zdziwienie mnie ogarnęło...nie znalazłam swojego konta, bo go tam po prostu NIE BYŁO! Kiedy zadzwoniłam do banku to okazało się że bank zlikwidował moje konto nie informując mnie o tym, a najlepsze że przyjmował pieniądze na konto które już niby nie istniało. Najlepsze, że bank ma 30 dni na zbadanie sprawy...jakiej sprawy sobie myślę jakiś baran niedouczony kliknął przez pomyłkę nie to konto. Czy ktoś by pomyślał, że własny bank go okradnie? (nikt nie zadzwonił do mnie mimo moich codziennych zgłoszeń).
cela2012

napisał jrebrotonowo » 2012-04-15, 11:23

Cześć,

z oprocentowaniem w inteligo to jest jeden wielki przekręt ;). Niby wszystko cacy, a jak wczytasz się w regulamin to zobaczysz :).

Oprocentowanie jest drabinkowe przedziałowe.

Czyli jeżeli tam w ich super cenniku jest napisane, że powyżej 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 4,2% to tyczy się to tylko i wyłącznie tej kwoty która jest powyżej 100 000 PLN czyli na przykład masz na koncie 100 100 PLN to oprocentowanie 4,2% będzie się tyczyło tylko tych 100 złotych powyżej tej kwoty. Reszta przedziałów działa na podobnej zasadzie :)... także kokosów nie zbijesz :).
jrebrotonowo