Najlepsze konto oszczędnościowe

Najlepsze konto oszczędnościowe

napisał ranking » 2012-12-17, 13:30

Na wejściu na uwagę zasługują dość nietypowe propozycje kont oszczędnościowych, które zachęcają klientów imponującym oprocentowaniu. Trudno można je jednak porównać do innych ofert ze względu na sposób zbierania na nich środków lub specjalne ich warunki.

Największa stawką oprocentowania możliwa jest aktualnie w internetowym oddziale GetinOnline jest to najlepsze konto oszczędnościowe. Bank proponuje bowiem aż 10proc na koncie oszczędnościowym Super Saver. Dostęp do konta nie jest natomiast bezwarunkowy, a i uzyskanie od razu wysokich odsetek w zasadzie niemożliwe.

Atrakcyjne 9proc dla nowych klientów lub 7proc dla aktualnych proponuje także w ramach aktualnej oferty specjalnej - na koncie mSaver - mBank. Takie oprocentowanie obowiązuje jedynie wyłącznie przez pół roku dla kwoty do 10 tys złotych. Rachunek dostępny jest tylko z z kontem osobistym oraz kartą debetową. Wymagane jest również uzupełnienie w każdym miesiącu trwania oferty specjalnej wpływu w kwocie nie mniejszej niż 1 000 złotych.

Nie zważając na wspomniane propozycje GetinOnline oraz mBanku, pierwsze miejsca najkorzystniejszych kont to propozycje ze stawką nie przekraczającą 6,50proc.

Na 1 miejsce listopadowego rankingu trafił Bank Millennium, który aktualnie na koncie oszczędnościowym proponuje promocyjne 6,50proc dla nowych środków do kwoty 25 000 złotych. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje jednak wyłącznie przez pierwsze trzy miesiące.

Na kolejnym miejscu listy znalazł się rachunek BGŻOptima również z promocyjną stawką stanowiącą 6,30proc. Wyższe oprocentowanie na Rachunku BGŻOptima tyczy się natomiast wyłącznie nowych środków wpłaconych na rachunek w okresie do 4 lutego 2013 roku. 6,30proc stosowane jest dla salda do 40 tys złotych, nadwyżka wyżej tej kwoty oprocentowana jest już stawką 5,80proc.
ranking

Odp

Google - reklama

napisał Arielcia » 2012-12-21, 22:15

Czy BGŻ Optima jest całkowicie darmowe? Ma jakieś haczyki?
Arielcia

napisał foxt » 2012-12-23, 22:52

emilub napisał(a):w tej chwili konto BGż Optima to wg mnie najlepsze konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 5,8 %, pieniądze można wypłacać kiedy się chce bez utraty odsetek.

Jaka jest różnica pomiędzy BGŻ Optima Wspólne a Indywidualne?
foxt

napisał joobler » 2012-12-28, 19:15

Moim zdaniem najlepsze konto oszczędnościowe to lokata :D Dlaczego? bo z własnego doświadczenia wiem, że jeśli do oszczędności ma się dostęp to oszczędności szybko się tracą, a ja nie mam silnej woli :D
joobler

Lokata

napisał Meister » 2013-01-12, 21:30

Lokatę też możesz zerwać :D
Meister

Konto Oszczędnościowe 5%

napisał MeritumBank » 2013-02-07, 12:36

Dzień dobry,
zachęcamy Państwa do zapoznania się z Kontem Oszczędnościowym 5% w Meritum Banku. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto się pospieszyć, ponieważ oprocentowanie stałe w wysokości 5% w skali roku od pierwszej złotówki, obowiązuje do końca marca.
Pozdrawiamy,
Meritum Bank
MeritumBank

napisał konsulting » 2013-03-14, 15:35

Oszędzanie jeszcze nigdy nie było tak proste ! Długo szukałem konta osczędnościowego i przekonała mnie oferta BgżOptima..Dlaczego?
-nielimitowane bezpłatne przelewy
-0 zł za prowadzenie i otwarcie konta
-atrakcyjne oprecentowanie 4.6%

I co najbardziej podoba mi się w tym Banku to wygoda i bezpieczeństwo..Jest to bank który specjalizuje się w oszczędzaniu i w swoje ofercie posiada jedynie produkty oszczędnościowe.
Wypłacić środki możemy jedynie na swoje inne konto w swoim standardowym banku , dzięki czemu mamy 100% gwarancję bezpieczeństwa.Nie polecam trzymania swoich oszczędności w tym samym banku co mamy konto osobiste, ponieważ często nie potrafimy w ten sposób powstrzymać się od wypłaty środków na zwykły ROR.Oszczędzajac w BgżOptima mamy gdzieś podświadomie zakodowane 'NIE RUSZAĆ to moje oszczędności'
Oczywiście gdy będziemy chcieli wypłacić środki to przypominam że mamy nielimtowane bezplatne przelewy.Do tego atrakcyjne oprecentowanie 4.6 % i calkowity brak opłat za prowadzenie.
konsulting

oferty kas

napisał Szczaw » 2013-03-24, 13:41

Ja rozważam jedną z ofert Kas Stefczyka. Tylko niestety mało jest jakichś konkretnych opinii na ten temat;/ A jeśli już są to takie,które mało mówią o samej ofercie.
Szczaw

napisał kejzi86 » 2013-04-02, 11:09

Zachęcona waszymi pozytywnymi opiniami postanowiłam sprawdzić ofertę BGŻ Optima. A tak informacja, że od 5 kwietnia oprocentowanie spodnia do 3,60% w skali roku. Ale i tak lepiej niż w moim obecnym mbanku. Tu oprocentowanie spadnie (uwaga, uwaga) do 1,90%. Rewelacja.
Pytanie podstawowe. Czy w BGŻ Optima można otworzyć konto oszczędnościowe bez konieczności posiadania konta osobistego?
kejzi86

napisał kejzi86 » 2013-04-05, 15:40

Wcześniejsze pytanie niepotrzebne. Mogłam wpierw zajrzeć na stronę a potem zadawać głupie pytania. Dziękuje, że chociaż nikt nie był złośliwy ;)
kejzi86

Następna strona