Czy mając konto młodzieżowe w banku mogę założyć konto PayPal?

Czy mając konto młodzieżowe w banku mogę założyć konto PayPal?

napisał Taii » 2017-07-11, 18:38

Witam, mam założone konto młodzieżowe i potrzebuję PayPala do jednorazowego zakupu. Zastanawiam się tylko, czy mogę podać przy rejestracji swoją "fałszywą" datę urodzenia (nie mam osiemnastu lat, a PayPal wymaga pelnoletnosci) i czy wtedy nie byłoby problemów przy płatności? Że moje dane z konta nie zgadzają się z tymi z PayPala?
Nie chcę i nie mogę założyć tego konta na moich rodziców, szczególnie, że oni nie chcą podawać swoich danych bankowych tak 'niepewnej stronie'.
Co zrobić w takiej sytuacji? :?
Taii
 
Posty: 1
Dołączył: 2017-07-11, 18:31
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

Sprzedaż gotowych spółek z o.o

napisał hubert37 » 2020-09-03, 06:11

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o i komandytowych www.optioffice.pl Warszawa. Nasze gotowe spółki mają czystą historię, nie posiadają zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl cechuje brak ukrytych kosztów. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl ma duży wybór kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl posiada wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dysponuje kilkudziesięcioma spółkami o różnej osobowości prawnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są po naszje stronie. Mamy korzystne ceny. Zapraszamy do sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl. Gwarantujemy transakcje zgodnie z obowiązującym prawem, szybko i skutecznie. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl dla każdego ambintego przedsiębiorcy.
hubert37
 
Posty: 353
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość