Ing Konto Direct czy mBank?

Ing Konto Direct czy mBank?

napisał Syncu » 2011-08-04, 15:00

Witam. Mam 20 lat i myślę, że nadszedł czas aby założyć sobie konto.
No właśnie i tutaj pojawia się dużo pytań... Jak wiadomo nie ma NAJLEPSZEGO konta bankowego.
Całkiem niedawno najlepszą ofertę miał mBank ale od 1 sierpnia zmienił się regulamin (2zł za kartę)
natomiast ING konto direct jest zupełnie za darmo pod warunkiem, że co miesiąc wydam 100zl
Od samego rana buszuje w internecie i szukam odpowiedniego banku, patrzę również na opinie
ale to mi nie pomaga zbytnio w podjęciu decyzji. Nie posiadam źródła stałych dochodów...
Głównie potrzebuje konta aby bez wychodzenia z domu płacić np na Allegro :) zamierzam też podjąć
się jakiejś pracy więc muszę mieć konto.

TAK WIĘC... ING? CZY MBANK? a może zupełnie inny? Czekam na jakieś wasze opinie i pomysły :wink:

Interesuje mnie:
0 za prowadzenie, utrzymanie konta.
0 za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (niekoniecznie za granica)
0 za wszystkie przelewy.
0 za posiadanie karty (chociaż nie wiem do czego ona była by mi potrzebna :P )
Syncu

napisał rodzynek2 » 2011-08-04, 15:34

Z tych dwóch lepszy jest ING, bo ma wszystkie bankomaty za darmo, jedynym warunkiem jest zapłata kartą za sumę 100 złotych w sklepach. A jeżeli w ogóle nie chcesz karty (pozbawiając się możliwości korzystania z bankomatów), to proponuje Alior.
rodzynek2

napisał piotrek » 2011-08-08, 18:49

Jeśli wystrczy ci bank internetowy bez oddziałó to może zainteresuje ciebie oferta vw bank. Tam masz wszystko za darmo bez dodatkowych warunkow łacznie z karta. Bankomaty tez darmowe, jest jednak jeden warunek wyplaty musza byc powyzej 400pln:
tematy27/volkswagen-bank-konto-e-direct-opinie-oceny-pytania-vt1984.htm

Poza tym ciekawe porównanie oplat i prowizji kont bankowych znajdziesz tutaj:
http://bankowe-konta.info/porownanie-dla-studentow/
piotrek