Konto dla 19latka

Konto dla 19latka

napisał TheThomas » 2012-07-12, 08:49

Witam.
Posiadam dwa rachunki w BZ WBK <30 oraz ING Direct - z obu banków jestem względnie zadowolony, w przypadku BZ WBK doskwiera mi natomiast kwestia ograniczonej ilości bankomatów i ich oddalenia od mojego miejsca zamieszkania, natomiast, jeśli chodzi o ING mam mocne obawy, co do bezpieczeństwa systemów IT. Jest to sprawa związana z brakiem podwójnej autoryzacji przy transakcjach (= algorytm decyduje czy jednorazowe hasło SMS ma zostać wysłane czy nie).

Jestem osobą, która interesuję się nieco zabezpieczeniami i wiem, że wyciek hasła głównego może być często przypadkowy, gdy na naszym komputerze pojawi się jakieś złośliwe oprogramowanie typu SPYWARE lub KEYLOGGER, a w takiej sytuacji ING w żaden sposób nie chroni swoich klientów (to moje subiektywne zdanie, korzystanie z jakiegoś wydumanego algorytmu nie jest dla mnie dostateczną ochroną).

Czego oczekuje od konta?
0 zł za prowadzenie
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
0 zł za kartę (może być przy spełnieniu określonych warunków np. realizacja transakcji bezgotówkowych min. XXX zł)
Autoryzacja transakcji internetowych SMS KOD lub TOKEN'em sprzętowym (druga opcja byłaby dla mnie bardziej satysfakcjonująca.
Najlepiej, gdyby wiele operacji można było wykonać z poziomu internetu lub telefonu tj. np. zablokowanie karty, umówienie spotkania z doradcą, złożenie wniosku o dodatkową kartę itp.

Dobrze byłoby, gdyby warunki te nie ulegały zmianie po ukończeniu określonego roku życia.
TheThomas

Odp

Google - reklama

napisał brandmind » 2012-07-16, 09:57

Witam, myślę, że Twoje oczekiwania spełnia Konto e-direct oferowane przez Volkswagen Bank Polska S.A. Jest bardzo przyjazne dla klientów - jest to typowo internetowe konto i dlatego oferuje obsługę praktycznie bezkosztową. Akceptacja operacji w internetowym serwisie jest realizowana za pomocą TOKENA co znacznie podnosi bezpieczeństwo transakcji.

Pozdrawiam, Bogdan
Doradztwo Finansowe on-line Brandmind
brandmind

napisał Bankieriapl » 2014-07-07, 18:24

Dość ciekawa ofertę ma mBank oraz Alior bank – konto wyższej jakości – gdzie bank daje nam gwarancję braku jakichkolwiek opłat przez okres 5 lat. Podobną ofertę wprowadził również dostawca usług telefonii komórkowej – T-Mobile usługi bankowe konto z debetem też bez opłat.
Bankieriapl

napisał elton » 2014-07-10, 09:49

Ta opcja bardzo mi się podoba. Mam dość promocji na zasadzie, że przez trzy miesiące zwrócimy kilka procent bo przelewasz pensję, a potem strzyżenie i ukryte opłaty. Potrzebuję stabilizacji i dlatego przenoszę konto do Aliora.
elton

napisał gorskaannna » 2014-07-30, 12:34

polecam T-Moible, jak dla młodzieży tym bardziej ze maja dedykowaną aplikację my wallet do szybkich płatności
gorskaannna

napisał piotrek » 2014-08-21, 11:17

Aktualnie bezwarunkowo darmowe konta dla młodzieży i studentów maja banki:
1. Proste Konto Osobiste Meritum Bank
2. Konto osobiste T-Mobile
3. ekonto mobilne mbanku
4. Konto Godne Polecenia BZ WBK

tutaj mamy szcegółowe porównanie opłat:
http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-studenckich/
piotrek

napisał billhood » 2015-03-26, 12:51

Podobną ofertę wprowadził również dostawca usług telefonii komórkowej – T-Mobile usługi bankowe konto z debetem też bez opłat.
billhood

napisał arturoo » 2015-03-26, 13:33

Wg Twoich wymagań dobrym rozwiązaniem będą konta w T-Mobile Usługi Bankowe lub w Smart Banku. W obydwu przypadkach przelewy, prowadzenie konta, karta, wszystkie bankomaty w kraju (w T-Mobile również za granicą) są za 0zł. W T-mobile masz możliwość zrobienia 10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie. Jeszcze fajną ofertę wprowadził Raiffeisen Polbank oferując "Wymarzone konto osobiste" w którym jedyną opłatą jest karta (3zł), ale w ramach tej opłaty masz ubezpieczenie komunikacyjne, zdrowotne i gdyby coś się popsuło w domu i potrzebna byłaby wizyta specjalisty np. hydraulika. Przeczytaj sobie Ogóle Warunki Ubezpieczenia do tej oferty i zobaczysz czy Ci takie ubezpieczenie może się przydać. Jeśli nie, to polecam któreś z poprzednich kont.
arturoo

napisał ulicafinansowapl » 2015-03-26, 21:18

W BZ WBK masz 7 zł opłaty za kartę a w ING żeby nie płacić za kartę musisz wydać minimum 300 zł za pomocą transakcji kartą. Kontem które powinno sprostać twoim wymaganiom jest konto Które jest całkowicie darmowe i spełnia podane przez Ciebie.
ulicafinansowapl

TAK

napisał zeroanonim » 2015-04-11, 21:12

Ja jestem wierny pko, jak dotąd nie sprawia mi problemów i nie przyprawia o nadmierne koszta ;)
zeroanonim

Następna strona