Konto dla młodych za 0 zł + 300 zł zwrotu

Konto dla młodych za 0 zł + 300 zł zwrotu

napisał bardyb » 2020-02-22, 14:56

Jeżeli ktoś szuka naprawdę dobrego konta dla młodych osób za całkowite 0 zł + jeszcze dostanie jakiś pieniędzy za konto to polecam Santander Bank tutaj macie link :

https://leadstar.pl/c?pid=21396&tid=2725&ha=494200519&r=8587

A tutaj w skrócie ofertę banku dla młodych:
Opis
Konto Jakie Chcę dla młodych
0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach i przelewy natychmiastowe
nawet 300 zł zwrotu + 50 zł za polecenie

Korzyści dla klienta
Zakładając konto w Santander Bank klient otrzyma:
- 50 zł za polecenie Konta. Okres przystąpienia do programu trwa do 30.04.2020. Polecony ma czas do 31.05.2020 r. na spełnienie warunków opisanych w regulaminie. Polecający może otrzymać maksymalnie 500 zł.
- Do 300 zł zwrotu rocznie za rachunki opłacane z Konta Jakie Chcę (1% zwrotu - do 25 zł miesięcznie, czyli nawet do 300 zł rocznie).
bardyb

Odp

Google - reklama

napisał rankingkont » 2020-03-28, 11:07

Ja mam ekonto i na razie sobie chwalę.
rankingkont

Kupno zadłużonych spółek

napisał hubert37 » 2020-09-01, 19:43

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl. Jeśli masz zadłużoną spółkę i nie wiesz co z nią zrobić skontaktuj się z nami kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Pomożemy w znalezieniu zagranicznego inwestora, który chętnie kupi od Ciebie zadłużoną spółkę. Zajmiemy się wszystkim od strony prawnej i zabezpieczymy przed problemami. Nasze transakcje odbywają się zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, są skuteczne i bezpieczne Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zajmuje się też zabezpieczeniem klientów przed wierzycielami i wszelkimi konsekwencjami związanymi z niełatwą sytuacją w firmie. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zdejmuje odpowiedzialność z prezesa i członków zarządu firmy za zobowiązania zadłużonej spółki. Powołujemy tymczasowy zarząd, który na czas określony w umowie pełni funkcje obecnego. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl obsługuje spółki w każdej sytuacji finansowej, zadłużone u kontrahentów, oraz w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl nie ocenia, nie skreśla, ale znajduje wyjście w każdym położeniu. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl gwarantujemy dyskrecję i bezpieczeństwo dla majątku właścicieli i członków zarządu . Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl oferuje pomoc każdej zadłużonej spółce, mamy bogate doświadczenie niesienia pomocy firmom na skraju bankructwa, bez płynności finansowej i zmagających się z zadłużeniami w różnej formie. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zaprasza. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl likwidacja spółki.
hubert37