Konto studenckie trudny wybór

Konto studenckie trudny wybór

napisał boyka2727 » 2015-09-13, 16:47

Witam, mam dość duży dylemat co do tych kont, bo się tak dużo naczytałem, że mi się już wszystko pomieszało.Chcę założyć swoje 1 konto bankowe. Mam 18lat, studentem jeszcze nie jestem- klasa maturalna.
Chciałbym mieć darmowe przelewy, na konto wpłacałbym max 100zł - czasami może i więcej ale na pewno nie robię zakupów powyżej 100zł na miesiąc tak żeby płacić za wszystko kartą , to jest różnie raz więcej raz mniej. Mam kilka rzeczy do sprzedaży w internecie i między innymi to byłoby moje źródło dochodu na najbliższy rok.Dodam że mam cięzką sytuację w domu, być możliwe że będę mieszkał sam, a wtedy tata by mi wysyłał pieniądze na utrzymanie domu więc troche by było na koncie ale nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało.
http://www.konto-studenckie.pl/millenium.php
Jak to konto polecacie ? Co byłoby największym minusem w moim przypadku a co plusem? Wiele osób poleca mbank...Jak to wyglądałoby w moim przypadku? Zakładam temat ponieważ troszkę mi się pomieszało, a chcę wybrać jak najkorzystniej dla mnie i posłuchać waszych opinii. Z góry dziękuję wam za odpowiedź.
boyka2727

Odp

Google - reklama