Konto studenckie

Konto studenckie

napisał Fallen » 2017-06-15, 14:53

Witajcie. Rozglądam się za jakimś kontem dla studenta. Zależy mi aby było w pełni darmowe :)
Przeglądajac rankingi zwykle w czołówce widać nest bank ( jednak minusem dla mnie jest mała ilośc placówek) albo millenium. Jakie konto ze wszystkich byście polecili?
Nie musi być typowo studenckie, ważne żeby było darmowe zarówno konto jak i karta i przelewy.
Fallen

Odp

Google - reklama

napisał Edzia66 » 2017-09-20, 14:05

Jak wynika z moich informacji, obecnie jedyne darmowe konta osobiste oferują Nest Bank i PKO za 0zł .Jeśli korzysta się aktywnie z rachunku - to są za darmo Zerknij sobie może tutaj
http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/
tam znajdziesz wszelkie informacje w tym temacie .
Edzia66

napisał Ekspert » 2017-09-22, 08:46

Fallen napisał(a):Witajcie. Rozglądam się za jakimś kontem dla studenta. Zależy mi aby było w pełni darmowe :)
Przeglądajac rankingi zwykle w czołówce widać nest bank ( jednak minusem dla mnie jest mała ilośc placówek) albo millenium. Jakie konto ze wszystkich byście polecili?
Nie musi być typowo studenckie, ważne żeby było darmowe zarówno konto jak i karta i przelewy.

Polecamy nasze PKO Konto dla Młodych :) . Konto jest bezpłatne. Aby nie było opłaty za kartę do rachunku, wystarczy dokonać tylko pięć płatności na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym. Dodatkowo wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie bez dodatkowych opłat.

Do 30 września 2017 roku trwa również nasza promocja, dzięki której można zyskać do 50 zł zwrotu co miesiąc za przy płatności kartą w restauracjach i fast foofach oraz 2-osobowe zaproszenie na Festiwal
Restaurant Week 8) .
Ekspert