mbank - gdzie moge kase wplacic?

mbank - gdzie moge kase wplacic?

napisał edward » 2007-08-14, 10:43

witam. mam pytanie gdzie moge wplacic kase na konto w mbanku ... bo kupilem pewna rzecz na allegro. moge kase w kazdym banku wplacic czy tylko z internetowego ktorego nie mam? prosze o szybka odpowiec
edward

napisał edward » 2007-08-14, 10:44

a jeszcze jedno czy aby wplacic kase musze podac wszystkie dane czy wystarczy nr konta i imie i nazwisko?
edward

napisał piotrek » 2007-08-14, 16:58

Jeśli dobrze rozumiem chcesz zapłacić komuś kto ma konto w mbanku?

Jesli tak to robisz przelew normalnie jak do każdego innego banku,

Czyli albo w banku w którym masz konto,
albo przez internet, jesli masz dostęp do swojego konta przez internet,
a jeśli nie masz konta bankowego, to idziesz na pocztę i robisz przelew standardowe dane potrzebne do przelewu to:
- nr konta odbiorcy,
- imię i nazwisko odbiorcy, ewentualnie adres
- tytuł przelewu,
- kwota przelewu
piotrek

napisał edward » 2007-08-15, 19:29

nie wiem czy dobrze zrobilem bo pewna osoba podala mi tylko nr konta i imie i nazwisko ;p a ja sie spieszylem i nie czekalem na niego wplacilem kase i podalem "lewy adres" (nieprawdziwy). kasa dojdzie na konto w banku? jak nie to sie zabije ; o
edward

napisał Gość » 2007-08-16, 17:53

Nr konta jest najważniejszy, tak wiec powinien dojsc bez problemu
Gość

napisał ec-mas » 2007-08-25, 13:03

Pewnie, że pieniądze znajdą się na koncie, gdyż najważniejszy jest numer rachunku bankowego na jaki dokonujesz przelewu. Myśle, że jak korzystasz z allegro to najlepszym rozwiązaniem jest założenie konta w mBanku, nic to nie kosztuje tak jak zresztą jego prowadzenie, a przelewy np. do innego konta w mBanku bedziesz robił w kilka minut bez żadnej prowizji (na poczcie ta przyjemność chyba 2,5zł). Nawet jeśli nie często dokonujesz przelewów to i tak wydaje mi się, że takie konto warto mieć (jeść nie woła, a nie wiadomo kiedy może sie przydać) :D Polecam eKONTO, sam korzystam i jestem bardzo zadowolony:

Pozdrawiam :wink:
ec-mas

hmm

napisał kisiel » 2007-09-04, 18:47

to w koncu czym dokladnie rozni sie izzykonto od ekonta - prosze o jak najbardziej skrotowa odpowiedz
kisiel

napisał Gość » 2007-09-04, 21:13

izzykonto to takze konto dla osób niepełnoletnich od 13 lat w góre,

eKonto to konto osobiste wyłącznie dla osób pełnoletnich powyżej 18 lat.

Jesli chodzi o koszty prowadzenia i przelewow ta sa podobne.

W przypadku ekonta mozesz dodatkowo zakladac sobie wyzej oprocentowane rachunki oszczednosciowe eMAX lub eMAX plus a takze korzystac inwestowac w fundusze lub akcje tych dodatkowych funkcji izzykonto nie posiada.
Gość

napisał Marko » 2007-12-26, 15:27

mówiąc krócej, IzzyKonto jest kontem z ograniczeniami eKonto ma więcej możliwości :D

pozdr
Marko

Re: mbank - gdzie moge kase wplacic?

napisał Igusia60 » 2008-06-07, 14:25

Są specjalne wpłatomaty robisz to samo co przy bankomacie tylko że pieniądze ci nie wychodzą tylko ty je wkładasz i już. :lol: :o :) :D 8)
Igusia60