Konto firmowe z kontem walutowym - gdzie jest najlepsze?

Konto firmowe z kontem walutowym - gdzie jest najlepsze?

napisał Kogi123 » 2019-09-07, 05:39

Cześć,
Mam teraz konto w mBanku.
Niestety muszę się przenieść - po prostu za dużo tam się płaci za konto walutowe do konta firmowego.
1,2 Euro za przelew w Euro wewnątrz Polski, 2,35 Euro za prowadzenie ... masakra

Konto walutowe w wersji prywatnej mają znacznie taniej, dodatkowo mają usługę że można używać jednej karty do płacenia wieloma walutami z wielu kont walutowych. Jednak nic takiego nie ma dla firm.

Sama ich mKsięgowość to też jakaś lipa, raz jak próbowałem sobie wydrukować fakturę sprzedaży na zagranicę, to podsuma wierszy na fakturze się nie zgadzała (a same pozycje się pojawiały znikąd i znikały). 4 razy próbowałem stworzyć fakturę i musiałem klientowi wysyłać dwa razy, bo za późno zauważyłem błąd na pierwszej. Ogólnie ten ich system ma jeszcze wiele niedociągnięć poza tymi fakturami, ale najbardziej mnie przerażają konsekwencje błędów na fakturach.

Liczę na dobre rady,
Pozdrawiam
Kogi123
 
Posty: 1
Dołączył: 2019-09-07, 05:31
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

napisał Benea » 2019-09-07, 11:20

Z tego co mi się rzuciło w oczy, to dobrze się kursowo sprawdza takie konto w Santanderze i w Revolucie
Avatar użytkownika
Benea
 
Posty: 56
Dołączył: 2019-08-30, 12:19
Lokalizacja: Polska
Pomógł: 0 razy

Skup zadłużonych spółek z o.o Warszawa

napisał hubert37 » 2020-09-01, 19:58

Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl Zadłużone spółki z całego kraju znajdą pomoc w www.ltdbroker.pl zadłużone spółki z nami już nie stanowią problemu. Nie oceniamy, zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest prowadzić firmę i utrzymać jej płynność finansową. Jeżeli jednak firma popadła w długi i ma problem ze zdobyciem środków do pokrycia spłat pomożemy. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl. Pośredniczymy w znalezieniu polskich i zagranicznych kontrahentów, którzy przejmą zadłużone spółki, zdejmujemy odpowiedzialność z prezesa i członków zarządu firmy za zobowiązania handlowo- finansowe Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl jest rozwiązaniem dla zadłużonej spółki. Powołujemy tymczasowy zarząd, który na czas określony w umowie przejmie funkcję obecnego. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl ma bogate doświadczenie w wyprowadzaniu zadłużonych firm z trudnych sytuacji. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl obsługuje spółki zadłużone u kontrahentów, w ZUS i Urzędzie Skarbowym. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl gwarantuje bezpieczeństwo dla majątku właścicieli i członków zarządu. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl znajduje rozwiązania dla firm na skraju bankructwa. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl pomoże każdej zadłużonej spółce zmagającej się z zadłużeniami i zobowiązaniami w różnej formie. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl zaprasza do kontaktu. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl ma tylko jeden priorytet, którym jest ochrona prawna prezesów i członków zarządu oraz ich majątku przed wierzycielami. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl oferuje pomoc zgodną z wymogami obowiązującego prawa i zawsze skuteczną. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl niesie rzeczywistą i realną pomoc swoim klientom. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl czeka na kontakt. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl likwidacja spółki LTDbroker funkcjonuje na rynku obrotów spółkami już kilka lat i skutecznie pomaga firmom z problemami. Skupujemy spółki z zadłużeniami www.ltdbroker.pl
hubert37
 
Posty: 355
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron