NAJLEPSZE KONTO FIRMOWE, który bank wybrać?

napisał rodzynek2 » 2010-02-09, 13:05

Obejrzałem sobie to demo i trudno tu mówić o jakiś zmianach. Tym bardziej, że to jest dema dla klientów indywidualnych, a nie "Korporacyjnych". Sama autoryzacja przebiega inaczej, przez plik- klucz i hasło. Po z mianach cen od 1 VII 2009 chcieli za wydanie tokena 110 złotych, tyle to ja płace za 3 miesiące w nowym banku.
rodzynek2

Odp

Google - reklama

Polecam Konto Firmowe w Lukas Banku

napisał 3000gt » 2010-02-17, 10:26

Witam,

Chciałbym wam polecić konto firmowe w Lukas Banku. Lukas daje do wyboru 3 pakiety za 1zł, 15zł i 29zł i nikt nie zmusza Cię do otworzenia najdroższego pakietu zawsze zadają Ci pytania i dopasowują pakiet do Twoich potrzeb a dodatkowo przedstawiąją pakiet rozwiazań dla firm.

Pozdrawiam
3000gt

Polecam

napisał Walent » 2010-05-04, 22:00

Witam
Pozmieniało się w ING teraz przelewy do ZUS i US są za 0PLN, prowadzenie za 0PLN, a do innych banków 0,90PLN. Pozdrawiam
Walent

napisał rodzynek2 » 2010-05-05, 05:50

Czyżby ING w końcu zauważył, że małe firmy uciekają z tego banku? Moim zdaniem nie cena jest decydująca, tylko kiepska obsługa w banku jest główną przyczyną odchodzenia klientów.
0 zł i 0,90 zł lub 19 zł za konto i 0,90 zł za przelew może być kuszące, ale 60 zł i 0,70 zł już nie bo są tańsze banki, szczególnie gdy ktoś dużo wpłaca i wypłaca. Ale bardzo łatwo u Was wpaść w droższe konto, wystarczy jakiś kredyt lub dobry rok. Ja już wpadłem w bankowość korporacyjną i nie dało się z niej uciec na tańsze konto mimo spadku obrotów i nieposiadania kredytów. Jak ja odchodziłem z ING we wrześniu 2009 to przelewy były po 1,25 zł do ING i 2,70 zł do pozostałych banków i 70 zł za konto + 20 zł za bankowość internetową i to się nie zmieniło.
rodzynek2

napisał mikoszt » 2010-08-30, 18:08

zdecydowanie polecam mbank!!! ja jestem z nimi od poczatku i jestem naprawde zadowolony!
mikoszt

dot. ING Banku

napisał drm » 2011-02-08, 21:59

Rzeczywiście, ostatnio zmieniła się oferta w ING Banku. W zeszłym roku została wprowadzona oferta ING Direct Business, gdzie za 19 PLN jest rachunek, rachunek oszczędnościowy (ładne oprocentowanie), karta debetowa, darmowe przelewy na ZUS i US, pozostałe 0,90 PN, darmowa bankowość internetowa (najnowszy system). Myślę, ze to ciekawa oferta, chociaż oczywiście warto rozejrzeć się po innych bankach . Jeśli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem, jestem pracownikiem ING.
drm

napisał Astalplast » 2011-03-24, 15:25

Witam, odświeżam temat. Posiadam małą firmę budowlaną, potrzebuję taniego konta z niedrogimi przelewami, kartą debetową, i opcją kredytową, firma istnieje już ponad 4 miesiące. Słyszałem dobre rzeczy o ING oraz HSBC, ale chciałbym również usłyszeć aktualne opinie na temat.

pozdrawiam
Astalplast

napisał rodzynek2 » 2011-03-24, 15:59

O ING zapomnij. Szybko przymuszają (jako powód podają obroty na koncie, kredyty itp.) do zmian na droższe konta. Proponuje Alior, Deutche bank, BGŻ i ewentualnie Raiffeisen. Jedyne banki, które potraktowały mnie w miarę poważnie przy załatwianiu kredytów wpierw obrotowego, później hipotecznego. Od dwóch banków czekam już rok jak konsultant miał oddzwonić.
rodzynek2

ODRADZAM PKO BP i czekam na opinie o innych bankach

napisał ALIKB » 2011-06-14, 06:53

korzystałem 10 lat z ich usług, Człowiek sie zasiedzi i nie zwraca uwagi na obsługę do czasu jak ta jest potrzebna. Firma jak i osobiście stały klient banku, zyski z moich odsetek i opłat utrzymuja tam komuś miejce pracy pewnie. albo utrzymywały bo zmywam sie z tego banku...

Wszystko było pięknie do czasu aż waliłem obroty zyski itp, wcisnęli by każda ofertę kredyt. w tym roku wykazałem stratę na koniec 2010, zdarza się :-)... co w zamian w PKO BP SA kop w d... odmowa przedłuzenia obrotówki na starym poziomie ok. ale u niech odmowa przedłuzenia nawewt na 5 zł, JAK TO REKLAMUJE SZYMON ZERO, zero , wielkie zero . hehe, Automatycznie firma mimo 10 lat histori czystej jak łza, z obrotami z spłącaniem wszystkich kredytów w terminie itd.. stała sie dla nich do niczego.... chciałem korygować stratę ale sie opamiętałem i pochodziłem po bankach...

właśnie musze sie zdecydować na inny wpadł mi w oko
-Deutsche BANK,bardzo kompetentna obsługa chętna do pomocy i wspołpracy
-bardzo ciekawu BGŻ - w BGŻ można dostać kasę nawet z startą w PIT jak sie dowiedziałem i obsługa super miła pomocna
-w Kredyt Banku również obrotówkę uruchomia z starta w PIT,i obsługa ok
-w WBK starym klientom tolerują stratę w PIT jak sie dowiedziałem, ale obsługa jakaś nie przyciągająca
MOIM zdaniem czekam na inne sugestsie co dobanków, dla mnie istotne to sposób podejścia do klienta szybkie decyzje banku pozytywne i odmowne, obsługa miła i wspołpracująca i kompetentna która nei wprowadza w bład nigdy,,, a jak przy okazji tanie konto, z tanimi przelewami to bedzie ideał :-)))

dziś szukam banku przyjaznego firmie nie tylko z reklam ale w praktyce. w mojej sytuacji wyszło przez przypadek, ze pko to taki gniot. bo starte zrobilismy troche przypadkowo na koniec roku, od 10 lat tzrymaliśmy sie zasady nigdy start w firmie a w tym roku troche frywolnie poszlismy z zakupami i wyszedł minus.. na dziś z minusa na koniec 2010 zrobiliśmy plus na poziomie 100 tys zł dla ciekawości, dla PKO to nie ma znaczenia hehe, jesteśmy niewiarygodni dlanich i tyle ,,
MAM NADZIEJĘ, ŻE UCHRONIĘ KILKA FIRM PRZED ROZCZAROWANIEM W PRZYSZOŚCI I DOBRZE WAM RADZĘ SPRAWDZAĆ SWOJEEJ BANKI CO JAKIŚ CZAS PYTANIAMI A CO GDYBY... PO ZA TYM OMIJAC PKO BP SA, bo jeszcze dopiszęco najwazniejsze, po za tym że odmówili kontynuacji jakiejkolwiek obrotówki, to dokumenty trzymali 2 tyg, po tym czasie szanowana pani sprawdziała co i jak dajac na tydzien na spłątę i tyle.... człowieka stawiaja pod murem bo im sie nie chciało dokumentów sprawdzic w 1-2 dni tylko muszą poleżeć 2 tyg, najpierw.... po za tym na początku roku na moje pytanie czy bedzie wszystko git w takiej sytuacji odpowiedzieli że tak przeciez jest Pan naszym stałym klientem hehehe...

także kto poleci banki na dziś, interesuje mnie taki który udziela obrotówek i przedłuża na sensowniejszych warunkach niz PKO BP SA (które nie wysysa ile sie da tylko,a w sytuacji trudniejszej wykopuje na bruk, po 10 latach współpracy jaja normlanie ;-)))...
ALIKB

problem z kartami w Multibanku

napisał izula » 2011-06-16, 10:07

Witam

Mam niewielką firmę transportową. Mam konto firmowe i prywatne w Multibanku. Chcę się przenieść. Zależy mi na tym, żebym bez problemu mogła używać kart płatniczych. W Multibanku mam Mastercard i Visa i z jedną i drugą jest ciągle problem. Kierowca jest na stacji, znaczek Visy i Mastercard jest, więc tankuje, a przy kasie okazuje się że nie może zapłacić. Multibank nie potrafi odpowiedzieć na pytanie dlaczego. Po drugie są bardzo wysokie opłaty za przewalutowanie. Po trzecie blokują środki na koncie na 2 tyg, jeżeli np na stacji benzynowej było zapytanie, mimo, że transakcja nie doszła do skutku. Koszmar. Dodam że to wszystko się dzieje w Europie!

Nie zależy mi na bezpłatnym koncie, czy bezpłatnej karcie tylko na tym, żeby wypłacać z bankomatów bez problemu, dokonywać transakcji bezgotówkowych i płacić jak najmniej za przewalutowanie.

Proszę o podpowiedzi.

Odradzam stanowczo Multibank.
izula

Poprzednia stronaNastępna strona