Sprawdź co kryją gwiazdki, konto firmowe Idea Bank

Sprawdź co kryją gwiazdki, konto firmowe Idea Bank

napisał Finron » 2017-05-24, 19:09

Ciekawą kampanię konta firmowego przygotował Idea Bank. Chce przekonać, że pod gwiazdkami mogą kryć się nie tylko kruczki i dodatkowe koszty, ale również jakieś pozytywy.
Finron
 
Posty: 9
Dołączył: 2016-04-28, 20:20
Pomógł: 0 razy

Odp

Avatar użytkownika
Google - reklama
 
Posty: 1289
Dołączył: 2010-03-02, 20:23
Pomógł: 456 razy

napisał Milka » 2017-07-06, 11:10

Obserwowałam to w postach na ich facebooku. Faktycznie, kampania jest ciekawa, ale też i konta firmowe mają dobre. :)
Milka
 
Posty: 54
Dołączył: 2013-09-10, 09:59
Pomógł: 0 razy

napisał haniola » 2017-09-07, 19:37

To bardzo ociepliło widok gwiazdek, bo ja jak słyszę o gwiazdkach to sobie myślę, oho trzeba bardziej uważać. Jeśli mają kryć pozytywy to ja się pytam co kryją gwiazdki? :)
haniola
 
Posty: 13
Dołączył: 2013-11-12, 15:19
Pomógł: 0 razy

Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa

napisał hubert37 » 2020-09-03, 06:23

Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl to szansa na szybki biznes. Gotowe spółki z o.o i komandytowe www.optioffice.pl Gotowe spółki na sprzedaż z czystą historią www.optioffice.pl nie posiadają zadłużenia, ani zobowiązań finansowo-handlowych. Gotowe spółki Warszawa www.optioffice.pl cechuje brak ukrytych kosztów. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl mają duży wybór kodów PKD, numer NIP, REGON, KRS, VAT i rachunek bankowy. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl są zarejestrowane w Warszawie pod prestiżowym adresem naszego biura wirtualnego w centrum miasta. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl posiadają wszystkie wymagane dokumenty i deklaracje podatkowe, co jest potwierdzone aktem notarialnym. Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl dysponują kilkudziesięcioma spółkami o różnej osobowości prawnej, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie formalności urzędowe są po naszje stronie. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl to korzystne ceny. Gotowe spółki www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl to transakcje zgodne z obowiązującym prawem, szybkie i skuteczne. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl dla każdego ambintego przedsiębiorcy.Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl posiadają kapitał zakładowy i zarejestrowane są w Warszawie. Gotowe spółki Warszawa www.optioffice.pl błyskawicznie wprowadzają firmę na rynek. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl oszczędzają czas i pieniądze. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl są idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na czasie i chce jak najszybciej zacząć działać i zarabiać. Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl to gwarancja zadowolenia. Gotowe spółki Warszawa www.optioffice.pl brak zadłużeń i oszczędność czasu oraz pieniędzy.Gotowe spółki na sprzedaż www.optioffice.pl niskie ceny. Gotowe spółki na sprzedaż Warszawa www.optioffice.pl pozwolą uniknąć czasochłonnych procesó rejestracji i pułapek z nią związanych. Każdy przedsiębiorca, który ceni swój czas na pewno będzie zadowolony i wyboerze włąśnie taką opcję wejścia na rynek.
hubert37
 
Posty: 353
Dołączył: 2020-08-21, 09:53
Pomógł: 0 razyKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron