uwaga na zakladanie kont w mBank

uwaga na zakladanie kont w mBank

napisał ulka » 2007-06-01, 04:41

15.05.07 zlozylam w oddziale banku w Gdyni wniosek na zalozenie konta i cisza.Popiero 28.05 zglosil sie pan kurier i dal do podpisania umowe-trwalo to 5 min.Szedl chyba na piechote z Lodzi.Polowa miesiaca a konta nadal nie mam.To juz przekracza wszelkie zasady przyzwoitosci.Chyba w zadnym banku nie czeka sie tak dlugo na zalozenie konta.Po co maja te oddzialy ??? chyba po to aby namawiac kientow na tani kredyt.
Szybko okazjue sie,ze taka okazja to kolejna sztuczka banku.Znajomy ktory wzial kredyt na mieszkanie teraz placi jak za zboze i placze a tyle mu naobiecywali i taki taniusi mial byc.
Nawet durnego bakomatu nie ma,dobrze,ze o wplatomacie to juz nie zapomieli bo po co bankomat.
Jestem rozczarowania opieszaloscia banku i lekcewazeniem klienta.
Coz.. juz zminilam dobre zdanie o banku.
ulka

Odp

Google - reklama

napisał Djona » 2007-06-12, 10:56

ja zlozylam wniosek w mBanku o karte kredytowa po 2dnich zjawil sie facet na wywiadzie teraz minol tydzien i juz dostalam wiadomosc ze karta zostanie mi wyslana >Nie zrazaj sie poniewaz ja tez prowadze dzialalnosc i staralam sie o karte kredytowa w innych bankach tylko mBank wyciagnol domnie reke mysle ze jako firma bedzie ci sie dobrze z nimi wspolpracowac
Djona

dajcie spokoj

napisał ssss » 2007-09-04, 11:51

mbank to prawdziwa katastrofa, zalozylem konto, przeslalem wszystkei dokumenty, otrzymalem numery konta, piny, telekody i inen badziewia, a zapomnieli o malym szczegole jak umowa, czekam juz 3 tydzien, dajcie spokoj z tym bankiem, za darmo - to widac po obsludze, na mlinii nic nie mozna sie dowiedziec jesli ma sie jakies problemy, odyslaja do mkiosku, jakbym mial czas na jezdzenie po centrach handlowych i szukanie
ssss

Mbank to marny pomysł

napisał Marcinq » 2008-04-19, 08:34

mBank to porażka. Pomimo pozornie atrakcyjnej oferty odradzam. Otwarcie i aktywowanie konta to droga przez mękę. Przysyłaja niekomplentne wnioski i umowy. Pracownicy infolinii sa niekompetentni, a ich poziom obslugi klienta to poziom sklepu miesnego w PRL.

Ostatnio ok. godz. 14 zadzwonila do mnie mila Pani i nie chciala zrozumiec, ze nie moge długo rozmawiac bo mam spotkanie. Na prosbe o telefon za godzinę zareagowała oburzeniem, że ona przecież pracuje do 15tej.

Innym razem pracownica infolinii przez 15 minut dyszala w sluchawke piszac cos w komputerze i przerywajac co pare minut slowem "prosze zaczekac". Efekt byl tak, ze niczego nie zalatwila, skwitowala rozmowe, powiedzeniem, ze ktos sie ze mna skontaktuje.

Nie wspomne juz o pomyslach odsylania mnie do jakichs mKiosków (jakbym chcial otworzyc konto w kiosku to bym sobie otworzyl, ponadto nie mam w sobie za grosz żyłki poszukiwacza kiosków po galeriach handlowych ).

Ostrzegam niedowiarków - męczę sie juz 1,5 miesiąca - w tym czasie moje pieniążki zarabiaja dla innego banku i chyba już tak zostanie.
Marcinq

napisał zibizz1 » 2008-04-20, 03:02

Nie rozumiem o co chodzi z niekompletnymi wnioskami i umowami. Do mnie wszystko docierało w całości a nie raz otrzymywałem i nie raz wysyłałem korespondencje do mbanku. Na infolinii jeszcze ani razu nie udało mi sie trafić na kogoś kto by nie umiał lub ślamazarnie załatwiał moją sprawę.
Z założeniem konta jest tak że po wypełnieniu wniosku za ok 2 tygodnie pojawia się kurier z pakietem aktywacyjnym oraz umową. Podpisujemy umowę i otrzymujemy pakiet aktywacyjny. Kiedyś było tak że sie wysyłało do mbanku wydrukowaną i podpisaną umowę a oni po zweryfikowaniu przysyłali pakiet aktywacyjny. Po otrzymaniu pakietu mamy już otwarty rachunek wystarczy go aktywować przy pomocy tego pakietu. Znam wiele osób które po otrzymaniu pakietu nic nie zrobiły i narzekały kiedy to w końcu otworzą im to konto w tym banku:D Ja na nic nie narzekam, znam 7 osób które mają konta w mbanku i wszystkie te osoby są zadowolone.
zibizz1

napisał wiki0102 » 2008-04-22, 19:02

Ja polecam otwarcie konta firmowego w ING. Mam juz konto kilka miesiecy i jestem zadowolona. Koszty niewielkie, super obsluga, a w kolejce do kasy wkrotce nie trzeba bedzie stac, bo instaluja wplatomat. Bank uwazam ze nowoczesny i przede wszystkim przyjazny klientowi.
wiki0102