szanse na kredyt a zła historia w bik

szanse na kredyt a zła historia w bik

napisał krzysztof brd » 2007-10-18, 20:46

wtam i z góry dziękuje wszytskim za opinie i rady
opisze sytuację w kilku zdaniach, na koniec 2006 , a na początku 2007 roku podupadłem finasowo, wpłyneło to na spłaty kredytów gotówkowych i karty kredytowej, sprawa doszła do takiego punktu że zostałe za kartę umieszczonu w bazie BANKOWY REJESTR, najgorsze jest to że przez głupote, fakt moich problemów to moja sprawa , ale mogłem poinformować kredytodawce, lecz tego nie zrobiłem. No i moje dane wylądowały w tej bazie, po zawirowaniach zawodowych, zmieniłem nieuczciwego pracodawcę na innego działającego zgodnie z prawem i udało mi się uregulować należności z bankami, po niespełna 6 miesiącach od umieszczenia w BANKOWYM REJESTRZE bank mnie wykreślił z tego zbioru danych.
Pytanie zasadnicze jest takie czy mam szanse na kredyt hipoteczny z zapaskudzoną historią w BIK, jakie banki najlepiej podchodzą do kilentów z trudną historią ???
krzysztof brd

Odp

Google - reklama

napisał gość » 2007-10-19, 12:19

istotne jest to czy jesteś w Bankowym Rejestrze czy w BIK-u, jeśli w BR to praktycznie jesteś bez szans, musisz prosić Bank, który Cię wpisał o wykreślenie, generalnie w bazie figurujesz 2 lata od dnia spłaty. Jeżeli masz złą historię w BIK to zależy od Banku i od tego jak złą masz historię
gość

napisał krzysztof brd » 2007-10-19, 13:39

Z bankowym rejestrem sobie poradzilem, ale teraz pozostaje kwestia brudu w BIK, stąd te pytanie tak skonstruowane, jak to zrobić oraz jeśli można , bo wydaje mi się ze można, no i jakie banki są najbardziej liberalne w stosunku do takich potencjalnych klientów ??
krzysztof brd

napisał majk » 2007-11-11, 18:39

krzysztof brd napisał(a):Z bankowym rejestrem sobie poradzilem, ale teraz pozostaje kwestia brudu w BIK, stąd te pytanie tak skonstruowane, jak to zrobić oraz jeśli można , bo wydaje mi się ze można, no i jakie banki są najbardziej liberalne w stosunku do takich potencjalnych klientów ??
wiesz, z biku tez moze cie wykreslic bank ktory taki wpis dodal, wazne zeby usunal cala historie splat kredytu ktorego sprawa dotyczy.

co do liberalnych bankow ja bym sprobowal np. w GE Money ale wybor nalezy do ciebie :)
majk

napisał piotrek » 2007-11-12, 00:51

Podobnie jak Majk proponuje przyjrzenie sie ofercie GE MOney:
http://m2m.konta-internetowe.pl/gemoneybank/56/

oraz najbardziej liberalnemu (niestety tez nieco drozszemu, ale tak to juz jest cos za cos) z bankow hipotecznych - Dom Bankowi:
http://m2m.konta-internetowe.pl/dombank/144/
piotrek

napisał majk » 2007-11-13, 19:05

ciekawe czy cos sie zmieni po tym krachu w stanach... pko podobno podniosl oprocentowanie i zaostrzyl warunku przyznawania kredytow. no ale to pko, wydaje mi sie ze w przypadku GE i podobnych sytuacja moze sie nie zmienic :P
majk

napisał andreas » 2007-12-08, 23:57

SPRAWA DO PRZEJŚCIA O ILE NIE PRZEKROCZYŁEŚ 180 DNI JEŚLI CHODZI O ZALEGŁOŚCI.
andreas

napisał kajtek » 2007-12-09, 18:53

ja bym sprobowal tak jak wyzej bylo juz wspomniale wziasc kredyt w GE ogolnie dosyc elastycznie podchodza wiec moze przejdzie...inaczej najlepiej byloby starac sie usunac ten wpis...
kajtek

napisał bart » 2007-12-13, 19:43

usunąć to fakt było by najlepiej ... :) ale co do przedmówcy muszę się zgodzić z jego wypowiedzią są elastyczni ... Ale to jest ich atut na tle innych banków. :)
bart

napisał majk » 2007-12-23, 18:50

krzysztof brd napisał(a):Z bankowym rejestrem sobie poradzilem, ale teraz pozostaje kwestia brudu w BIK, stąd te pytanie tak skonstruowane, jak to zrobić oraz jeśli można , bo wydaje mi się ze można, no i jakie banki są najbardziej liberalne w stosunku do takich potencjalnych klientów ??
hmm skoro usuneli wpisy z rejestru bankowego to i z BIKu da rade . musisz tylko napisac podanie do banku ktory takiego wpisu w BIK dokonal bo tylko on na pisemna prosbe moze go usunac
majk

Następna strona